La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1530 Culés

0

Ciekawe kto jutro lepiej wyjdzie na tym, Inter który wystawia bardzo ryzykownie gości po kontuzjach, czy Barca nie ryzykująca kontuzji piłkarzy?

0

@Pedri16Future "czy Barca nie ryzykująca kontuzji piłkarzy"

Akurat jeśli miałbym jakiś zarzut wobec Flicka, to brak rotacji przy wygranych meczach. Sporo było takich spotkań, gdzie mieliśmy już praktycznie wygrany mecz, a Flick i tak czekał ze zmianami i taki Yamal czy Kounde grali do końca. Niestety paliwo u Żula się wyczerpało.

0

@Zoker no tak, ale pytanie czy gdyby nie to, czy bylibyśmy w takiej sytuacji co teraz? Coś za coś.

0

@Pedri16Future Nie chodzi mi wielką rotację, ale o szybsze zmiany.
Na przykład w meczu z Sociedad wygrywaliśmy 4:0 w 60 minucie. Kounde grał do końca.

0

@Zoker Nie jesteś w stanie w 100% zarządzać obciążeniem piłkarza. To są losowe rzeczy. I tak mamy stosunkowo mało kontuzji w porównaniu do innych drużyn. Na Balde chuchali i dmuchali i też w końcu doszło do przeciążenia.

0

@Zoker Na pewno rotację mogły być lepsze. Przekombinowanie i za dużo na raz przed Osasuna. Czy za późne ściąganie gwiazd.

Ale piłkarze dzisiaj są tak monitorowani. Poziom regeneracj jest kontrolowany. I Flick wie co robi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?