La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2085 Culés

14

Mam nadzieję że wkoncu Olmo się obudzi e tym meczu, potrzebujemy go w formie tak samo raphinie bez tego będzie ciężko. Liczę też na pewny występ w obronie będzie żadnego wylewu obrońców i oby szczęsny dał to coś jeśli będzie okazja

0

@Seledynowy Jak dla mnie to on jest rozpracowany przez rywali. Widać to w ostatnich meczach. Że jak jest doskok to rywal czeka czy nie przyjmie piłki od razu kierunkowo. I nic z tego nie ma.

0

@PatrykBarca z Realem dzięki jego kierunkowym przyjęciom to Tchouameni , Asencio powinni być kartkowani ale sędzia pod naciskiem nie miał jaj .
Z Interem dobrze pracował w pressingu itp po części dzięki temu Inter nie mógł rozgrywać w środku .
Ja bym bardziej się martwił Pedrim , który nie mógł zbytnio wejść w mecz z Interem.

0

@ShawnC Nie mógł wejść bo miał doskok 2 rywali. I każdy mądry trener by tak zrobił. Wyłączasz Pedriego i gra stoi. Trzeba liczyć na przebłysk indywidualny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?