- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 992 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kozinho.
0
Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 992 Culés
5
Patrząc na konferencje Czarnka i wywiad Nawrockiego u Rymanowskiego można dojść do wniosku, że Nawrocki jest zwyczajnie głupi i sam psuje spin, który próbują mu tworzyć sztabowcy ;p
Sztabowcy zrobili konferencje z aktami notarialnymi, twierdzili, że to była umowa sprzedaży i Nawrocki zapłacił w 2012 r. za to mieszkanie, twierdzili, że Nawrocki nie miał obowiązku, a jedynie z dobrej woli pomagał Panu Jerzemu i jedynie z dobrej woli opłacał jego rachunki itd.
A potem przyszedł Nawrocki do Rymanowskiego i przyznał, że okłamali notariusza z tą zapłatą ceny 120k w 2012 r. i takiej płatności nie było. Stwierdził, że te 120k zapłacił, opłacając rachunki Jerzego w późniejszych latach (czyli twierdzenie o opłacaniu rachunków z dobrego serca upada) - przy czym nie przedstawił żadnych dowodów na te płatności ;p
Pomijam fakt, że sami sztabowcy, chcąc ratować kwestię opieki nad tym Jerzym, przyznali, że cała akcja była wyłudzeniem mieszkania z zasobów mieszkaniowych gminy bo od początku nabywcą miał być Nawrocki i wszystko zostało zaplanowane od razu tak, żeby ominąć obowiązek zwrotu bonifikaty.
Miało być gaszenie pożaru, a jest chyba ostatni gwóźdź do trumny tego kandydata.
2
@Aragorn33 zesrali się metr przed kiblem.
Mieli szansę nawet pierwszą turę wygrać, a tutaj sru.
Dorobienie się kosztem drugiego człowieka, to najgorsze w oczach Polaków. Serio. Już lepiej, by żonę zdradzał, czy był alkoholikiem..
0
@Aragorn33 lada dzień ogłoszą Morawieckiego