La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 753 Culés

1

Tak , tak poklepcie się po plecach i dalej sobie wmawiajcie że jeszcze wygramy i wrócimy silniejsi . Gówno pr awda gen frajerstwa się ciągnie, muszą być wytypowane najsłabsze ogniwa i trzeba głośno o nich mówić a było ich kilku .

0

@OrangeFcb Ok, ale wróć jak dorośniesz emocjonalnie. Pokazali w tym sezonie kawał dobrej piłki.

5

@OrangeFcb Większość zespołu zrobiła co mogła i zdecydowana większość Flick wyciągnął za uszy do swoich szczytów bez transferów, nawet takich elektryków jak Eric czy Martin. Flick wie co robi, jeśli kogoś winić to Deco I szwagrów za brak wzmocnień. I Araujo za bycie jedynym który nie wykorzystał życiowej szansy jaką było trenowanie pod Flickiem

7

@OrangeFcb o frajerstwie można mówić w meczach z Romą czy Liverpoolem. Zobacz jajo wtedy mieli skład. Wszystkich boli co się stało ale nie przesadzajmy. Niech Laporta da Flickowi potrzebne narzędzia to pogadamy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?