La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1552 Culés

1

Tak w sumie z wczorajszych decyzji to jedynie mnie interesuje czy był faul na Martinie, bo rzut karny anulowany na Yamalu to decyzja, która się broni.

5

@Kubsoleon Moim zdaniem byl, Dumfries nie mial kontroli nad pilka, uzyskał jak tylko dlatego że wyblokowal nakładka nogę Martina po czym nasz obrocna od razu upada więc widac ze ten kontakt mial wpływ

0

@Kinginiesta upadek bardziej był spowodowany późniejszym zahaczeniem o łydkę Dumfriesa, a przynajmniej tak to widze na powtorkach

1

@Kubsoleon Był ale Dalai Lama oświecony z Płocka nawet tego nie sprawdził i nie odgwizdał tak jak te ślepe barany z Holandii na Var, które znowu nas przewiozły

0

@Kubsoleon dla mnie był, martin dostał w piszczel korkami, w biegu mogło go to wytrącić z równowagi. Faul w ataku jakich się gwiżdże tysiące, no ale łatwiej jest zobaczyć mikro podwójne dotknięcie piłki przy karnym na varze niż faul

1

@Kubsoleon Rzut karny się broni, ale powinna być moim zdaniem w takim razie druga żółta dla Mykhytariana.

0

@Coutinho007 Jak miał to sprawdzić jak go nawet nie zawołali do monitora? On nie może sobie podejść od tak.

1

@KamQiX Jaka druga żółta? Przecież Mkhitaryan dostał żółtą za ten faul.

0

@JordiAlbion Oczywiscie, nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał. Faul był i to nie podlega dyskusji.

0

@Coutinho007 Nie mówię, że faulu nie było. Tylko sędzia nie może podejść do monitora według własnego uznania, tylko musi być zawołany przez ludzi siedzących na VAR, a żeby padła po tym bramka, to tym bardziej VAR może to sprawdzać, więc to wina ich, że nie zawołali Marciniaka do monitora. A tutaj komentarze jakby to Marciniak specjalnie nie podszedł do monitora.

0

@JordiAlbion Odgwizdać też nie może faulu?

0

@Coutinho007 Może nie widział tego dobrze, chyba VAR jest po to, żeby takie sytuacje sprawiedliwie rozwiązywać? :D - co innego, że tak nie jest

0

@JordiAlbion Czyli popełnił błąd albo nie chciał widzieć.

0

@Coutinho007 No ale jeżeli popełnił błąd, to właśnie od tego jest VAR, żeby go zawołać do monitora :D

0

@JordiAlbion masz i skończ bo dyskusja z tobą jest daremna...


0

@Coutinho007 Chłopie, przecież mówię o tym, że był faul, Marciniak go nie odgwizdał, potem padła bramka, więc VAR ma obowiązek interweniować w tej sytuacji i przywołać Marciniaka do monitora żeby przeanalizował sytuacje, a ty się ze mną spierasz nie wiem o co. Mówię, że okej Marciniak popełnił błąd, ale on nie może Od tak sobie podejść do monitora, tylko musi go zawołać VAR. Więc to w głównej mierze wina VARU, że tego nawet nie sprawdzili.

0

@JordiAlbion Var swoją drogą już nas przewiózł ten Holenderski pajac też w meczu z Interem ale Marciniak sam też jest współwinny tego co się tam odwaliło.

0

@Kubsoleon To pardą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?