- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 784 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 784 Culés
3
Pucharem Króla nacieszyłem się jakieś półtora dnia. Te przepychanki odnośnie ligi mistrzów to bardziej dziecinada niżeli jakieś kompleksowe porównanie. Milan mimo tylu LM nie jest lepszym zespołem w ostatnich latach od takiego Arsenalu. Ja włączam mecz po to, aby cieszyć się grą i spędzić przyjemnie 2h i popatrzeć na Lamine i Pedriego. W innym przypadku spojrzałbym na wynik na flashscore i tyle. Do każdego meczu w tym sezonie siadam z popcornem, co znów Pedri z Yamalem ugotuje. Wygraliśmy ligę za Xaviego przepchanymi meczami, wygraliśmy ligę z Valverde męcząc bułę i oglądając Messiego, po czym Ernesto został zwolniony. W każdym innym klubie zostałby aż do zakończenia kariery i tytułów. Kibice innych klubów nie zrozumieją kibiców Barcelony, bo tutaj same tytuły nie wystarczają. Tutaj musisz wygrywać i pięknie grać. Mamy inną mentalność niż Real, dla którego cel uświęca środki.
Dlatego uważam, że presja w Barcelonie dla trenerów i zawodników jest nieporównywalna z żadnym innym klubem. Tutaj nawet jak wygrywasz to jesteś zgniatany za bezjajeczną grę.
Boli mnie również fakt, że Real po takim meczu byłby chwalony za swoją remontadę i mentalność. Barcelona się sfrajerzyła. Dlaczego taki wniosek? Bo we wszystkich mediach społecznościowych po Pucharze Króla to tematem przewodnim był Real, który przez 25 minut NAWIĄZAŁ walkę z Barceloną sumując łącznie 3 mecze.
1
@insp1re Tak, a później ludzie będą tu twierdzić, że nie ma żadnego kompleksu Barcelony. Całe piłkarskie środowisko w Polsce czeka tylko na nasze potknięcia. Gloryfikuje heroiczną postawę innych zespołów, a my mamy kojarzyć się tylko z frajerstwem.
Tak to już z nami jest, że nie możemy pozostawiać złudzeń, bo zawsze będzie kontestowane.
Wielki Real Madryt postawił się Barcelonie w Pucharze Króla!!!