- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1529 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1529 Culés
4
A jak pójdę jeszcze klasykiem, po co Raphinha strzelał tego gola na 3:2?
0
@Pedri16Future Paradoksalnie to właśnie lepiej by dla nas było gdyby nie strzelił. Inter po wyrównaniu na 3:3 odzyskał wiarę w siebie i dlatego strzelili w dogrywce na 4:3. Gdyby Raphinha nie strzelił, to Inter nie musiałby odrabiać strat, skończyło by się na 2:2 i w dogrywce to my byśmy mentalnie byli od nich lepsi, bo ten gol wyrównujący na 3:3 podciął nam skrzydła.
0
@Pawlak1992 Co to za głupie rozmyślania.
0
@Kubsoleon Przyszła maruda.
0
@Pawlak1992 czyli w karnych byśmy musieli ich pokonać?
0
@Pedri16Future O ile nie strzelilibyśmy gola w dogrywce. Ważna jest mentalność. Przy wyniku 2:2 to my byliśmy na fali, a piłkarze Interu byli zrezygnowani, bo już prowadzili 2:0 i byli blisko finału, ale to zaprzepaścili, więc jest większe prawdopodobieństwo, że w dogrywce to my byśmy strzelili gola. Za to gol na 3:3 pod koniec regulaminowego czasu gry sprawił, że role się odwróciły, Inter odzyskał wiarę w siebie, a nam mentalnie podciął skrzydła. Dlatego na dogrywkę to oni wyszli bardziej nabuzowani, dzięki czemu wygrali.
0
@Pawlak1992 no dobra, ale skąd wiesz żebyśmy nie stracili gola na 3:3 w dogrywce
0
@Pedri16Future Nie wiem czy byśmy nie stracili, wszystko mogłoby się zdarzyć. Równie dobrze Inter mógłby strzelić jakiegoś gola z dupy na 3:2 w końcówce regulaminowego czasu i nie byłoby nawet dogrywki. Albo gdyby Raphinha nie strzelił na 3:2 w 87 minucie, to ktoś inny mógłby to zrobić w doliczonym czasie i Inter nie zdążyłby już odrobić. Mi tylko chodzi o to, że większe prawdopodobieństwo zwycięstwa byłoby w przypadku gdybyśmy przystąpili do dogrywki z taką mentalnością jak przy wyniku 2:2, a nie jak wtedy gdy Inter strzelił na 3:3 i odzyskał wiarę w zwycięstwo, a nas przybił mentalnie.