La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1631 Culés

0



Dzbanek ma zacząć mecz na ławce.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie

1

@blakkudium to nie jest jakas niespodzianka - wydawalo sie ze moze nawet nie byc gotowy do gry

0

@blakkudium To kto jest faworytem tego meczu?

1

@mekston Normalnie tak, ale parę dni temu, ponoć rozważali nawet, żeby Dzbanek zaczął od 1 min.

@FcPortoFan1999 Na pewno jest to dobra informacja dla Arsenalu, bo Dzbanek jest liderem ofensywy.

3

@blakkudium może grał do rana w fortnajta. Kuźwa, w głowie się nie mieści, że ten jegomość może zgarnąć Raphie złotą galę sprzed nosa

5

@Kozinho. Arsenal dziś awansuje i po pilce

1

@UriBoyka oby. Marzył mi się finał Barca - Arsenal, więc armatki muszą brać ten mecz oraz finał

0

@blakkudium Bo Arsenal to jakaś taka nietypowa drużyna jak na tę fazę rozgrywek europucharów.

2

@Kozinho. Jeśli PSG awansuje, to obiektywnie, Dzbanek powinien zgarnąć ZP. Ma również kosmiczny sezon. Co do jego dyspozycji, to może przypieprzył się w skrzynkę, cytując Dzień Świra i mu się przestawiło.

@FcPortoFan1999 Grali dobrze przez cały okres LM, więc są zasłużenie. Wraca Partey po wykrartkowaniu się, więc powinien pomóc.

1

@blakkudium Zwykle to w lidze europy bywali w takiej fazie rozgrywek.Coś im dobrze szła liga fraudów.

0

@FcPortoFan1999 Dla mnie git. W końcu w 1/2 LM jest jakiś powiew świeżości.

0

@FcPortoFan1999 my to od kilku lat jesteśmy nietypowi xDD

1

@Czajka90 Raczej przewidywalni jeśli chodzi o sukcesy :) @blakkudium No tak to już 1/2...nawet jeśli odpadną to i tak daleko zaszli.

0

@FcPortoFan1999 a od kiedy to sie interesujesz tymi meczami?

0

@mekston Gumowy Człowiek mnie wczoraj zachęcił.

1

@FcPortoFan1999 i co zmieniasz zdanie?

Bardzo wygodnie kiedy futbol wczoraj umarł

0

@mekston Kusisz mnie do oglądania ligi fraudów tym określeniem że futbol wczoraj zmarł.Co takiego się wczoraj zdarzyło?

0

@FcPortoFan1999 śmierć futbolu przeciez napisalem

Po śmierci tenisa mamy śmierć futbolu

0

@mekston Ale śmierć tenisa jest dość przyjemna do oglądania.Co innego kiedy ten tenis podobno żył.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?