La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 545 Culés

0

https://vm.tiktok.com/ZNd6qNn3t/

Co szanowna La Rambla myśli o tej sytuacji?

0

@Beztroskii Nic, kompletnie przypadkowa ręką podczas gry w piłkę nożną.

0

@Beztroskii
Aahaha hmmmm Hmmm hmmm....
gosc się kładzie rozkłada rece jak Jezus na ostatniej wieczerzy dotyka ręką pomaga sobie ale co tam te przepisy są tak pojebane z tą interpretacja że az szkoda to komentować
Ręką to powinna być ręką i koniec proste.

1

@adi7adi8 Strasznie dużo przypadku było w tym meczu.

1

@Romario87 Dla mnie to jest sytuacja, która wymyka się wszelkim interpretacjom. Bo można kwestionować „naturalność” ułożenia tej ręki na co pewnie powołał sie VAR.

Widać za to ruch ręki do piłki, wyraźnie powiększony obrys ciała. No ale, INTERPRETACJA.

0

@Beztroskii To nie jest kwestia przypadku tylko taki to jest sport raz sytuację 50/50 sędzia da twoją korzyść raz na korzyść rywala, problemem jest to że kibic Barcelony w takiej sytuacji zazwyczaj nie będzie obiektywny co poniekąd można zrozumieć :)

0

@Beztroskii
Dlatego to jest chore poj..........e
ze sedziowej sobie mogą interpretować
I teraz tak co nie zdecydujesz się obroni
ale teraz patrzeć na to z strony takie ktoś tam lubi jakoś ekipę bardziej tam zinterpretuje ze da karnego inny ze nie lubię albo nie jest fanem nie da!!!
Powinno być czysto ręką to ręką I ciulll karny a nie jakieś interpretacje eh....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?