La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1835 Culés

22

Zawszę jak Barca odpada z LM, szczególnie jak się liczymy w grze o zwycięstwo to człowiek czuje taki wielki i wyjątkowy smutek, jakby sezon się kończył tu i teraz. Finał LM to tak wyjątkowe wydarzenie, że człowiek marzy by znów tam Barcelone zobaczyć. Gol Raphini dał taki wielki spokój i radość. Bylem pewny, że nic nam nie zrobią bo przecież całą drugą połowę grali NIC. Ciężko to przeboleć.

2

@bartekvisca ciężko to jasne. Po bramce Rafinii też już widziałem naszych w finale. Ale na chłodno trzeba docenić ten sezon. Jak będzie mistrzostwo, puchar i superpuchar plus polfinal to i tak lepiej niż oczekiwałem. Ważne że jest przyszłość w tej drużynie. Jest mentalne, walka ambicja. I przede wszystkim chce się w końcu oglądać mecze Barcy! Znowu wróciła radość z gry i czekanie na kolejny mecz!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?