La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

2

Harry Kane w tym sezonie Bundesligi - 24 gole w 29 spotkaniach. Do końca 2 mecze, więc do 30 raczej nie dobije, pomimo 9 goli strzelonych z karnych (drugi najwyższy wynik w historii ligi). Jak widać, Bundesliga jednak nie taka łatwa.

0

@kanver_ Lewy 5/8 sezonów w Bayernie robił 30+ bramek w lidze

W BVB w zadnym mu sie nie udało

1

@kanver_
Chłopie, wiem, że jesteś fanem Lewego, ale czemu nie napiszesz ile meczów opuścił Kane przez kontuzje? Na pewno dużo więcej niż 3.

0

@norbi77 W Bundeslidze 2 ze względu na kontuzję i 1 przez kartki.

0

@norbi77 To przecież łatwo policzyć, czyż nie? 32 - 29 = 3. Opuścił 3 kolejki Bundesligi, 2 przez kontuzje i 1 przez wykartkowanie bodajże.

0

@mekston To prawda, ale zauważ, że Kane ma już prawie 32 lata. W tym wieku Lewy ładował 30 bramek w lidze sezon w sezon.

0

@kanver_ Lewy ladowal tyle bramek ale sam Bayern mial lepszego trenera. Kluczowi gracze byli dużo młodsi.
No i Lewy był w pełni zaaklimatyzowany. Znał język i miał status w klubie.
Kane w pierwszym sezonie pokazał że potrafi strzelać tyle co Lewy.

0

@PatrykBarca Trener to jedno. Czy jest lepszy, czy nie, to zależy od tego, jakich zawodników ma, jaki oni mają profil i jaką taktykę ułoży. Czy Kompany jest gorszy od Kovaca? Nagelsmanna? Czy lepiej gra się napastnikowi w jego systemie, czy w systemie Ancelottiego? Guardioli? Ja tam Bayernu regularnie nie oglądam, ani nie oglądałem za Lewego, więc na ten temat ciężko mi się wypowiedzieć.

Mówisz o tym, że kluczowi gracze byli dużo młodsi. Panie, przecież Olise ma 23 lata. I jest jednym z najlepszych w Bayernie, jak nie najlepszym. Pavlovic - 21 lat. Musiala - 22 lata. W swoje najlepsze lata wchodzą Kimmich, w poprzednim sezonie Sane w pierwszej połowie grał jak bóstwo. Nie mów mi, że Kane ma obok siebie słabszych, albo mniej doświadczonych zawodników, zresztą żaden to argument.

Zaaklimatyzowanie to mit i wielu zawodników tak uważa. Myślę, że to kwestia indywidualna, a Kane nie pokazuje, żeby miało to na niego jakikolwiek wpływ.

Zresztą, my tu gadu gadu o Lewym, a niedokładnie o to mi chodziło. W poprzednim sezonie pojawiło się wielu chojraków, którzy twierdzili że bramki w Bundeslidze to się same strzelają, wystarczy w dobrym klubie grać. No i Kane pokazuje, że tak nie jest. Jest topowym zawodnikiem, jedym z najlepszych dziewiątek w tym wieku. Ale nie bije rekordów. Jeszcze. Być może najlepsze lata jeszcze przed nim.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?