- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1420 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1420 Culés
11
Lionel GOAT Messi zalicza 20 rok kalendarzowy z rzędu z liczbą bramek 10+.
@Lionel_Messi10 @Lanosss @PatrychoO @Popitek12 @Sysia11
2
@mekston no i tylko on trzyma poziom. Zmiana Taty na Javiera to nieporozumienie. Mam wrażenie, ze z Tatem to do finalu lm by sie dostali. Dziwne ma decyzje Masche, Kalendarz to niby jakis uraz, ale jak jest dostepny to ławka. Marnowanie potencjalu i ostanich lat Leo
0
@mekston @Lanosss Inter potrzebuje Xaviego.
1
@Lanosss ten sezon ładnie może być zmarnowany
Leagues Cup pewnie tez nie wygraja
Miejsce w play off - zakladam ze będzie, ale supporters shield to wielki znak zapytania. Na teraz są w plecy 5 pkt do Whitecaps.
Potem pewnie lotka z play offów MLS Cup
1
@FcPortoFan1999 nawet nie strasz. Ten sam topór, nie ten mental, do boku podawać to kazdy trener potrafi nakazać
2
@mekston takie same obawy mam. Ciezko przeboleć lm bo to chyba najlepsza i jedyna szansa była dla Leo i spólki. Przyszly sezon pewnie juz bez Luisito, lepiej to nie bedzie
0
@Lanosss Nie Chciałbyś takiego trenera z doświadczeniem?
1
@FcPortoFan1999 wystarczy, ze juz w Barcelonie to my doswiadczylismy jego. Zycze mu szczescia w klubach, ktorych nie ogladam...
0
@Lanosss Może akurat w lidze o pietruszkę by się odnalazł.
1
@FcPortoFan1999 tak, katar, arabia... mls to powazna liga ;)
0
@Lanosss W czym ta liga jest poważna?
1
@FcPortoFan1999 w marketingu:)
0
@Lanosss Arabia to też marketingowcy.