La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1410 Culés

5

Ostatnie GP kiedy dwóch kierowców Red Bulla skończyło wyścig w top5 to GP Miami 2024 - zatem minął rok od takiej sytuacji.

Wtedy Max przyjechał na 2 miejscu a Perez na 4.

Od tego czasu Max najgorsze miejsce w wyścigu to 6 (kilka razy), a najlepsze miejsce w wyścigu głównym drugiego kierowcy to też 6 - 1x Perez w GP Holandii.

@Encore @Popitek12 @budel17 @michal26 @MichuZ44 @Chaoss @Bykunn @RafiVeB @Pawlik321

0

@mekston Niesamowite

0

@partymaker zgadzam się, wiemy jak Max gotuje w tym sporcie od lat

0

@mekston Szkoda, że stał się przy tym większym płaczkiem i bucem niż nawet Hamilton kiedykolwiek. Ale cóż, klasy nie kupisz, z klasą się trzeba urodzić. Dobrze, że klasa jest też brana pod uwagę w dyskusjach o GOATcie dlatego Schumi i Senna >>>>

3

@partymaker Ty znowu w motorsporcie wybierasz goatów miedzy epokami - xd

Plus Schumacher - no tak klasa - dlatego chcial specjalnie staranowac Villenuevea i dostal dyskwe z MŚ

To żeś wybrał …

Wcześniej sytuacja z Hillem w Australii również bardzo bardzo kontrowersyjna

Senna też potrafił jeździc bardzo ostro I tez mial sporo za uszami. W kontekscie narzekan (vide płaczu) to tez swoje mówił.

Po prostu napisz „nie lubie Maxa” i by wystarczyło ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?