La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1728 Culés

2

Raphinha jest świetny bez piłki ale z piłką już nie jest tak kolorowo. Nico by cały ten pas wykorzystał..

4

@Coutinho007 Raphinha 2 gole :]

1

@Coutinho007 Zostaw Rafiego dzis show ;-))

2

@AlexDark00 Gole to jedno ale on się lepiej czuje jako wolny elektron niż jako ktoś kto ma się ścigać czy dryblować

2

@Lionel_Messi10 Mnie chodzi o specyfikę gry nie o to jak gra bo dzisiaj faktycznie show daje ale na LS Nico by był lepszy a Rapha za tego Eminema szklanego za plecy Lewusa/Ferrana

0

@Coutinho007 Zaden Nico tylko Julian, on tam sie tez czuje jak rybka w wodzie ;-)

Wymiana Ferran plus 60mln za Juliana to by byl kozak deal ;-)

1

@Lionel_Messi10 Na LS Julian? Tylko że Julian to ze 100 melonów.

1

@Coutinho007 Wymiana pozycji z Rapha i git będzie;-)

Julian do nas pasuje jak do Malucha Fiat ;D

1

@Lionel_Messi10 Julian to bardziej za plecami Lewego albo na 9

0

@Coutinho007 On wszedzie gdzie nie zagra to bedzie TOP z Barca i Realem na LS i na 9tce gral jednoczesnie xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?