La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

1

Ale co za zjazd do bazy zalicza Winicjusz to jest nieprawdopodobne

0

@Kozinho. Niech odejdzie z klubu, Alonso go nie poprawi. On się wpieprza Mbappe w drogę, a jest od niego gorszy. Rodrygo też powinien odejść. Pozbyć się wszystkich lewych obrońców, plus Vasqueza

0

@VegetaPolska o chłopa opierała się cała gra Realu od kilku sezonów, a Ty jedziesz po nim jakby był przypadkowym frajerem. Ale oby tak dalej. Real wyjdzie gorzej na Mapecie niż na Vinin

0

@Kozinho. On chce zarabiać najwięcej, a nie daje nic. Jadę po nim, bo zasłużył. Tyle. Dziękuję mu za wszystko podobnie jak Rodrygo, ale pewnego poziomu nie przeskoczą. Mbappe ich zjada.

0

@VegetaPolska nie daje nic bo Perez to debil i uparli się na Mokambe zamiast budować skład pod Viniego

0

@Kozinho. Ale Mbappe piłkarsko jest od niego lepszy. Więc to na nim trzeba budować skład. Przecież to byłoby nielogiczne budowanie składu na gościu, który jest słabszy.

0

@VegetaPolska Mbippi powinien gnić dalej w PSG, zbędny piłkarz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?