- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 902 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 902 Culés
2
W ataku pozycyjnym i pressingu jesteśmy najlepsi na świecie i nikt nawet nie jest blisko. Natomiast obrona z silnymy ekipami po prostu przestała działać w drugiej części sezonu. Wydaje się że lepsze ekipy rozgryzly nasze pułapki ofsajdowe bądź koncentracja/jakość gry naszych obrońców po prostu spadła i przez nasze absurdalnie wysokie granie strzelamy sobie w kolano w meczach o wielką stawkę. Nie wiem na ile benefitu przynosi wysoka linia obrony przy pressingu i przy grze przy piłce bo nie jestem coachem natomiast przy samym bronieniu jest to po prostu zbyt ryzykowne. Nie ma w topie ekip które nie mają szybkich napastników, to jest wręcz wymóg w dzisiejszej piłce więc cierpimy okropnie gdy nie gramy perfekcyjnie na linii spalonego bo margines błędu jest tutaj dosłownie zerowy.
0
@El Plutoninho niby tak ale kontuzje na pewno miały znaczenie dzisiaj kończyliśmy z Fortem oraz Balde i Christensenem co są po kontuzji także linia obrony niecodzienna
0
@MessiForeverTheBest Masę błędów podstawowego Cubarsiego w ostatnich meczach również.
0
@El Plutoninho PSG jest ciut wyżej ponad wszystkich jeśli chodzi o atak pozycyjny, wymianę pozycji elastyczność i ruch bez piłki to samo przy pressingu bo Barcelona zostawia hektary przestrzeni między liniami a PSG robi to wyśmienicie całym zespołem. Dużo łatwiej po minięciu pressingu jest strzelić gola Barcelonie niż PSG, które naprawdę ma wybitny system gry zespołowy.