La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

6

Proszę oddać ten cud napojów!


0

@Kgorecki2500 Kiedyś chciałem kupić i mi się pomyliło i wziąłem jakiś muś owocowy. Powinni zabronić tych musów bo to oszustwo i łatwo można się pomylić.

0

@Kgorecki2500 W sytuacji Śląska Wrocław faktycznie chyba tylko to Ci zostało :). I kto wie, może finanse klubowe sprawią, że będą musiały zastąpić prawdziwe zwierzęta we wrocławskim zoo :).

0

@Dari0G Generalnie jeżeli tylko piłkarze nie poodchodzą to wierzę, że za sezon wrócą do "elity" a w 1. lidze też są ciekawe drużyny żeby na meczyk iść :)

0

@Kgorecki2500 Nie chcę Cię zniechęcać, ale taka Wisła wraca już kilka lat. Nie jest tak łatwo wyrwać się z kotła 1 Ligi, bo bez trudu znajdą się tacy, którzy będą za nogi ściągali z powrotem, sami chcąc awansować.

0

@Dari0G Oj tam, to nie znaczy, że Śląsk też tyle będzie wracał :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?