- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 789 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 789 Culés
4
Cieszę się jedną rzeczą - że uwolniliśmy się mentalnie i w tabeli do Realu Madryt. Oni mnie gówno obchodzą, ale źle im się życzy z tego powodu, że są bezpośrednimi rywalami w walce o tytuł. Gdyby to Atletico było tak blisko, również życzyłbym im niepowodzenia. Zależymy sami od siebie, a co do przyszłego sezonu to Barcelona pokazała, że nie musi się przygotowywać na rywali, bo to rywal musi się obawiać Barcelony.
Cieszy mnie jeszcze jedna rzecz - Barcelona przy tak wybitnej grze w tym sezonie ma jeszcze ogromne pole do poprawy. Idealny scenariusz, aby przygotować się fizycznie i przede wszystkim taktycznie do przyszłego sezonu w pre-sezonie. Nie jest tajemnicą, że Barca ostatnie miesiące więcej trenowała przy tablicy niż na boisku, bo co 3 dni to można się co najwyżej regenerować. Mi Barcelona mimo wszystko najbardziej podobała się na samym początku sezonu i na początku tego roku. Później jechali już na tym, co wypracowali.
Cieszę się, że nie trzeba się martwić żadnym Alonso w Realu, bo Barcelona zależy od samych siebie. Ogólnie to się po prostu cieszę jako kibic Barcelony.
0
@insp1re Real też zależy od samego siebie, już tak słaby nie będzie. A ludzie o tym zapominają. Nie da się cały czas wygrywać. Teraz Barcelona wygrywa, ale karta się odwróci, bo takie jest życie i piłka nożna.