La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 784 Culés

5

W superpucharze Camavinga za faul taktyczny w pierwszej połowie powinien dostać drugą żółtą kartkę i wylecieć z boiska. Co się stało? Oczywiście nic XD
Pucharu Króla nie ma co przypominać, bo każdy pamięta jak byliśmy tam kręceni.
Wczorajszy mecz znowu podniósł poziom kontrowersji na korzyść śmietankowych.
Z klasyku na klasyk jak już się myśli, że poprzeczka sędziowska pod względem wałków jest zawieszona wysoko to przychodzi madryciarz i mówi: tak? to patrzcie teraz.
Ogólnie trzeba coś z tym zrobić, gdybyśmy nie byli w formie tylko mieli średni okres to przecież byśmy niesprawiedliwie stracili z nimi punkty. Obawiam się o przyszłoroczne klasyki, bo ciągle jest tendencja rosnąca jeśli chodzi o kontrowersje na korzyść realu.

0

@nightwishygt Tu nie jest to nagłośnione, bo ostatecznie wygraliśmy będąc drużyną lepszą o nomen omen - galaktykę lepszą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?