La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 569 Culés

19

Człowiek odpala każdy kanał na YT odnośnie piłki nożnej. Barcelona historycznie zlała Real w każdym meczu i to w takim stylu, w jakim nie robił nawet tego Guardiola. W ataku Realu biegało 600mln euro przez większość tych meczów. O czym jest największa mowa? Że Real miał pare fajnych sytuacji i brawo dla nich, że nie zwiesili głowy. Czyli jak Real wygrywa i strzela w doliczonym czasie = brawo za mentalność. Real gra jak średniak z połowy tabeli i dostaje po dupie = no mieli pare okazji i walczyli do końca, widać światełko w tuneli. Ten sam Real jest cały czas aktualnym zwycięzcą ligi mistrzów i ligi hiszpańskiej po wzmocnieniu w postaci Mbappe.

Barcelona jak grała pięknie, a Bellingham wciskał farfocle w końcówce x2 w zeszłym sezonie to mu za to ZP dawali. To jaki PR ma Real w samej Polsce to jest coś niezwykłego, a Wy się dziwicie, że w Hiszpanii gwiżdżą jak gwiżdżą?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?