La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 770 Culés

8



XD
Ciekawa teoria osiedlowego geopolityka - pana Waldemara.

1

@Ojciec5tkidzieci na starość mu odbija.

1

@Ojciec5tkidzieci Teoria z pupy.

0

@Ojciec5tkidzieci w czym problem tusk tesaluzuje to czego chcę trump tak naprawdę.Usa podpisuje umowę wojskową z wielką Brytania a Polska kolejna wojskową z Francją , Wielką Brytania,
Z Francja będziemy kupować jak i sprzedawać im broń .

https://tech.wp.pl/strategiczna-wspolpraca-polski-i-francji-jaka-bron-moga-sobie-zaoferowac,7154939772267040a

Niemcami a trzeba powiedzieć że usa z Niemcami budują w saksoni największą fabrykę amunicj amerykańskiej na Europę.
I tugliwnym klientem będzie Polska bo to jest amunicję i rakiety do:
Abramsow
Apache
Himarsów
F35
To od Niemców będziemy brać a nie z Ameryki bo jest zwyczajnie szybciej.Rechimental będzie to robił ale 69% udziałów jest amerykanskie.Dobrze że Polska chce podpisać umowę z Niemcami zwłaszcza że robimy z nimi tarcze także na pociski przeciw atomowe które Pplska obrona nie orzewiduje.Ponadto tusk dogadał się że skandynawami oraz z Turcja w kwestiach obrony oraz mamy do cpk z nimi opracować przy szybkiej kolei.
To czy przyjechał z nimi czy nie to inna sprawa tak naprawdę robi co chce trump czyli zbroi Europę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?