La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1134 Culés

0

- nie powinno być bramki na 0-2 po faulu na Yamalu (korzyść Real)
- nie powinno być gola na 2-2 de Jonga, zagranie ręką (korzyść Barca)
- brak karnego dla Barcy za zagranie ręką w polu karnym (korzyść Real)

To tak dla mnie takie główne błędy. Wszyscy jeszcze mówią o czerwonej dla Czuameniego, ale on w meczach z Barca czerwonych kartek nie dostaje więc i tym razem nie dostał ...

0

@Ilka a gol Fermina? VAR nie może tego cofnąć

konto usunięte

0

@Ilka
Tylko wiesz ta ręka de Jonga to też tak trochę kontrowersyjnie, wiem jak w zeszłym sezonie się wszyscy pluli i wołali tak jak jest rękawek koszulki tak nie ma ręki. Najgorsze jest że każdy sobie sędziuje tak jak mu się podoba nie na jakiejś jednej derektywy tylko a tu za gwiżdze a tu nie i tak się to toczy. I nie tylko w Hiszpanii ale polska liga jest to samo. Przecież ten czułameni no czy to było naturalne ułożenie rąk no dajcie spokój

2

@Ilka nie każde zagranie ręką kasuje akcję. Nie dośc że ta piłka uderzyła rękę de Jonga wysoko to jeszcze po jego zagraniu piłkę zagrało jeszcze trzech piłkarzy Barcelony. Nie ma podstaw do skasowania akcji

0

@19Macio93 dlatego dla mnie każda ręka w polu karnym powinna być gwizdana, albo nie powinna. Nie byłoby problemu. No ale z drugiej strony mogliby walić po tych rękach i nagle byłoby mnóstwo karnych ..
I nie ogarniam tego dlaczego na Czuamenim sędzia nie odgwizduje karnego, a Fermina już tak!

1

@Koriolan no tak ale gdyby tutaj odgwizdał rękę akcji dalej by nie było. To samo gdyby odgwizdał faul na Yamalu. Żółw nie strzelilby na 2-0.

2

@Ilka Pierwsza bramka i spalony. Jak dla mnie podanie było kierowane do żółwia i to, że finalnie podał mu Cubarsi nie zmienia faktu.
Brak dla Francuza żółtej za symulowanie karnego.
Ogólnie mecz koszmarny pod względem błędów większych i mniejszych. Dobrze, że się obronił sportowo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?