La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 862 Culés

3

Siedząc na celi, zastanawiałem się nad jednym. Cwiakala jak i wielu kibiców realu powtarza jak to bardzo widoczny jest brak Kroosa, i to potencjalnie jego jest gorzej zastąpić niż CR7. Że to jego brak jest najbardziej odczuwalny dla drużyny. Moje zdanie jest inne, bo Real to zacznie na prawdę płakać nie po odejściu CR7, nie po odejsciu Kroosa tylko po odejściu… Czibo. Courtois to jest ich najlepszy zawodnik ostatnich lat zdecydowanie, a bez niego w bramce zobaczą co tak na prawdę za kota mieli między słupkami.

12

@Who_you_mam W sezonie 23/24 jakoś poradzili sobie bez Courtois grając Ukraińcem.

0

@FcPortoFan1999

Spójrz szerzej. Zobacz ile spotkań jest które wyciąga im Belg.

0

@Who_you_mam Bramkarz to tam jest jak na razie najmniejszym problemem.Spoglądam szerzej i widzę że Kross ich osierocił na przynajmniej 1 sezon.Kto wie czy i w drugim nie będą za nim tęsknić.Swoją drogą przed Courtois mieli silnego Navasa.

0

@FcPortoFan1999


Pytanie czy to Kroos ich osierocił, czy zrobił to Perez nie kupując nikogo w jego miejsce?

0

@Who_you_mam Najpewniej Perez bo wiedząc że odchodzi nie podjął ruchu w okienku transferowym aby jakkolwiek wypełnić tę lukę.

0

@Who_you_mam ich problem to brak obrony napastników, brak Krossa słaba obrona i zgadzam się że bramkarz to ich najlepszy zqwodnik.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?