La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 879 Culés

0

Widzę, że Real Madryt ostatecznie wczoraj wygrał (gdzie ten walkower na który kilka osób liczyło?). Trochę szkoda ze względu na bramkę w doliczonym i to strzeloną przez jakiegoś "placka" ale z drugiej strony może to i lepiej?

Mistrzostwo zdobyte na boisku smakuje inaczej, a radości po końcowym gwizdku nie da się opisać słowami dlatego zapraszam wszystkich przed tv - dzisiaj godzina 21.30 Espanyol vs Barcelona na Eleven Sporta.

28 mistrzostwo Hiszpanii - loading...

2

@Stinger_ dzięki za zaproszenie będę

2

@Stinger_ Ja w sumie nie rozumiem tego poruszenia na LR, klasyk wyłonił mistrza i tamten mecz nie miał żadnego znaczenia. Zaraz będzie to klapnięte, a tu poruszenie wczoraj było jakbyśmy tracili do Realu 2pkt xd

0

@Luciano99 ogólnie wiara w nasz zespół jest tak minimalna 7 pkt przewagi a my boimy się o mistrzostwo

0

@Luciano99 Wiadomo, że sytuacja jest bardzo dobra ale oficjalnie Barcelona mistrzostwa jeszcze nie zdobyła, a dopóki piłka w grze to wszystko może się zdarzyć mimo iż w tej sytuacji Real potrzebuje cudu.

Ja jednak czekam na ten mecz by oficjalnie moc się cieszyć z mistrzostwa. Nawet gdybym był sam to trudno. Dla mnie nic się nie zmienia.

W meczu z Interem w 90 minucie też się już cieszyłem z finału LM - oczywiście to zupełnie inna sytuacja bo co innego stracić bramkę w końcówce meczu, a co innego stracić 7 punktów na 9 możliwych do końca ale wtedy też myślałem, że nie da się wydrzeć Barcelonie tego awansu. Nawet kiedy była dogrywka to myślałem, że to Barca wytrzyma, a jak się okazało był to Inter.

0

@Krzysztof1987 Nie wiem kto się boi - ja po prostu nauczyłem się, że przedwczesna radość nie zawsze dobrze się kończy.
Jak napisałem wyżej, Real potrzebuje cudu ale to dalej nie zmienia, że Barca jeszcze mistrzem nie jest.
Ja się nie boję ale chcę cieszyć się z mistrzostwa kiedy będzie ono oficjalne. Czy to źle?

0

@Krzysztof1987 było 7 ale że śmietankowi wczoraj wygrali jest znowu 4

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?