- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1723 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1723 Culés
0
Mamy Araujo którego pół La rambli nie chce, mamy Fatiego którego nikt w tym klubie już raczej nie powinien chcieć, mamy Garcie który był na wylocie, ale okazuje się być użyteczny. Mamy christensena który gra końcówkę sezonu bo w końcu może, albo to było dla rozpromowania albo wdrażania solidnego piłkarza do zespołu, mamy Pau Victora o którym się mówi że raczej odejdzie, bo mamy Ferrana który nie powinien odchodzić bo się przyda ale możemy na nim zarobić, mamy Fermina który moim zdaniem jest nietykalny ae kto wie, więc mamy też Casado dla którego zaraz braknie miejsca do rozwoju, bo mamy też Olmo o którego ponoć pyta City.
Pytanie do was! Wchodzicie w umysł Laporty i szukacie zysku dla klubu. Nie na nowego piłkarza, na kolejne podreperowanie budżetu niezależnie kto przyjdzie do klubu. Jak myślicie kogo Laporta poświęci? Nie sprzeda, bo na sprzedaż by się znalazło paru grajków, tylko kogo POŚWIĘCI? W myśl zasady: "Hansi dasz radę ja potrzebuję hajsu"
P.S Tylko bez Lewego bo to jego morda której nie tknie, niezależnie od za i przeciw, a jeszcze mu Lewy teraz liczby ogarnął więc nie widzimy takiej opcji znając Laporte
0
@jakub1906 Poza planktonem nikt ważny oprócz Araujo nie odejdzie, a i on zapewne ostatecznie zaprze się rękami i nogami. Skład ten sam, dwa transfery za darmo lub niską kwotę. Ktoś do ataku i lewy obrońca. Wszystko ponad to będzie zaskoczeniem.
0
@jakub1906 ja bym sprzedał Martineza facet ma rok gry jest na najsilniejsze zespoły za wolny za niski i nie jest silny.Rozegranie to nie wszystko.Na jego miejsce sciagnolbym taha.Szybki wysoki a tu na m brakuje umie rozgrywać.
Kolejna rzecz Williamsa bym kupił .Oraz może tego młode bramkarza utalentowanego kupił.didatkow sprzedałbym zfatiego i viktora.Tesztę bym zostawił.Moze Pablo Torre bym wypożyczył.Wraca Bernal.
0
@RosjaninBut jak taha kupi Bayern Araujo nie odejdzie Flick go chroni.Poza nim nikt nie powalczy z sorlotem czy halandem.....Nie pozbędą się go