- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 797 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 797 Culés
1
I gooooool dla Lecha na 2:2! choć nie wiem o co chodzi.Spalony czy co? nie no gol.
0
@FcPortoFan1999 muszą to wygrać, nie mogę się denerwować w niedzielę
0
@Lanosss Lech balansuje na ostrzu noża.
0
@FcPortoFan1999 fantastyczny gol po koronkowej akcji... jprd nie mogę patrzeć na tą bezradność. Stres ogromny pospinał nogi. Mistrzowski remis? Oby. U siebie jesteśmy mocarni i musimy zjeść piasta ale nie wiem jak Ci ,,piłkarze" poradzą sobie z presją. Paraolimpiada po mistrzostwo
0
@Lucyffffer1922 To jest remis jak rok temu Jagiellonii w Gliwicach w przedostatniej kolejce tamtego sezonu.Wyszarpany i wymęczony ale lider utrzymany.
0
@FcPortoFan1999 u siebie juz chyba się nie zesrają
0
@Lucyffffer1922 U siebie to jest drużyna jak sama nazwa wskazuje nie do Poznania :) najcięższe jest za nimi.Niemniej te mecze wyjazdowe to problem pod ewentualne puchary.Bo od początku sezonu jest spora dysproporcja Lecha w meczach u siebie i delegacjach.W pewnym momencie sezonu była niezauważalna jakoś w kolejkach 7-14 ale później znów to wróciło.