La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1144 Culés

1

https://www.facebook.com/share/v/1AQryfiSX4/


XD ahahaha ale gdzie przecież oni zawsze uczciwie wygrywają wszystko xD

???? O to jak Real Madryt kradł ligę za sprawą Josè Plaza Pedraz przewodniczącego Narodowej Komisji Sędziowskiej Hiszpanii.

Sezon 1979-1980:

▫️ García Remón fauluje Serrata w polu karnym, a sędzia Fandos Hernández odgwizduje faul piłkarza Barcelony.

Ale bezczelnie będą mowic że Liga Negeiry a oni od zawsze mieli sprzyjających sędziów

3

@Romario87 chłopie jest tyle rolek na insta z wybrykami piłkarzy Realu , czy to Ramos czy Roberto Carlos broniący rękami strzały w bramkę, czy to karne z kapelusza . Czy to strzał chyba Rivaldo, który strzela gdzie piłka odbija się od zawodnika Realu i wpada do bramki a sędziowie gwizdają spalonego .
Czy to Cristiano trafiający prosto w plecy Srny a Real dostaje karnego bo Cristiano płakał sędziemu że ręką.
A to wysunięta ręka Ramosa gdzie zatrzymał ręką dośrodkowanie w polu karnym i zaczął udawać że brzuch go boli bo piłką dostał .
A my wbijamy piłkę metr do bramki z Betisem i Valencią i nie uznali nam bramek xD

0

@ShawnC

XD xD xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?