La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1308 Culés

1


https://www.facebook.com/reel/1783026102626937/
Braun i jego odpał na putinani Zelenskiego.

5

@kazbychu
Zełeńskiemu życzy celi śmierci, ale już na to, czy życzy jej Putinowi, to nie odpowiedział. 1 242 917 głosów xD

Dla mnie Braun już zawsze będzie niebezpiecznym szaleńcem, a im dłużej go słucham, tym bardziej się w tym utwierdzam.

3

@NeroTFP1 mnie to przeraża, że tyle osób wierzy, że lepiej układać się z ruskimi niż z UE. Wystarczy zobaczyć kto przemawia na wiecach brauna, żeby wywnioskować, że to pożyteczny idiota Kremla.

2

@kazbychu rzygać się chce jak go widzę.

0

@NeroTFP1 poczatek wojny na meczu Legii cala zyleta i jakaś cześc stadionu spiewa J...ć putina mordercę i s...na do tego sektorowka z podobizną putina na stryczku , nie wiem jak bylo na innych stadionach w tym czasie, ale po trzech latach cześć z tych co tak spiewali idą oddać glos na brauna ruską onucę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?