- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 948 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 948 Culés
0
Pytanie czy Afonso Sousa zostanie w Poznaniu na kolejny sezon bo są wątpliwości. @Sulimo @Lucyffffer1922
0
@FcPortoFan1999 nie zostanie, teraz była wypowiedź prezesa czy kogos na płycie boiska i otwarcie mówił odnośnie ofert
0
@Lanosss Spora strata dla Lecha przed powrotem gry do europejskich pucharów.Klimczak, widziałem tę wypowiedź jaką udzielił Ignacikowi i mówiąc wprost to wygląda jak jego odejście.
0
@FcPortoFan1999 nie ma szans zeby go zatrzymać. Przecież ta pazerna k...limczak nie buduje drużyny tylko maszynkę do pieniędzy. Szkoda bo kawał grajka. Obawiam sie ze teraz wyprzedaż i kupią jakieś Fiabemy
0
@Lucyffffer1922 Bo to On jest autorem tej złotej mistrzowskiej bramki między innymi.I te ogólnie 13 bramek to spora strata.
0
@FcPortoFan1999 on w ogóle byl motorem napędowym. Wydaje mi sie ze Walemark bedzie teraz gral na jego pozycji.
1
@Lucyffffer1922 To już rzecz na kolejne tygodnie.Tak czy siak gratuluję raz jeszcze tego mistrzostwa i powodzenia w lidze mistrzów i próbę złamania klątwy III rundy eliminacji.
0
@FcPortoFan1999 dzięki :) bedzie ciezko o LM szczególnie jak Sousa odejdzie i pewnie Kozubal
0
@Lucyffffer1922 Kozubal ma jeszcze odejść? tego nie słyszałem akurat.
0
@FcPortoFan1999 byly jakieś plotki ale nie wiadomo. Trzeba wzmocnić obronę bo to jest dramat. I jakiegoś rozgrywającego kozaka. Bez tego nie ma co szukać w eliminacjach
0
@Lucyffffer1922 I Lech coś wreszcie musi zrobić z tymi wyjazdami bo to wygląda bardzo słabo.
0
@FcPortoFan1999 dostać sie do ligi mistrzów obojetnie jakim sposobem. Takie małe marzenie zeby zagrać z Barcą :)
0
@Lucyffffer1922 Awans do ligi mistrzów to marzenie każdego polskiego kibica.