- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1085 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1085 Culés
4
Gundo z golem.
1
@blakkudium @FcPortoFan1999 @mekston @gumaz City w kryzysie ma prawie tyle samo punktów co Arsenal, który według ich fanów oraz trenera rozgrywa świetny sezon pełen sukcesów. Niesamowite jest to uniwersum
0
@Lanosss To tylko oznacza że w kolejnym sezonie Arsenal będzie ponownie oglądał plecy City.
0
@FcPortoFan1999 to na bank, w ciemno można chaty stawiać
0
@Lanosss Ja nie wiem co musi się wydarzyć z Liverpoolem i City aby Arsenal ten tytuł zdobył.
0
@FcPortoFan1999 niech robią swoje. Arsenal to przegrywy są. Kupę siana mają, ale nie potrafią tego wykorzystać. Ich transfery są przecietne. Arteta to podróbka Guardioli i próbuje wynaleźć koło na nowo.
0
@Lanosss Może zwyczajnie muszą być niepokonani w całym sezonie jak w 2003/2004 sezonie?
0
@FcPortoFan1999 to się już nie powtórzy. Tam potrzebny jest trener z jajami, a nie klucz Arteta. Oglądałem 'all or nothing' z nim to spać się chciało. Najlepiej to transferów narobić jak Xaviemu tylko po co, jak sklad i tak rzadki jest
0
@Lanosss Tylko kurczę kto taki jest na rynku?
0
@FcPortoFan1999 na tą chwile nie ma znaczenia, to jest Artety ostatni sezon. Jeżeli nie będzie nic w gablocie to się pożegnają.
0
@Lanosss Może powrót Wengera? xD
1
@FcPortoFan1999 na geriatrie chyba :D