La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

36

1

@blakkudium Może to jest jakiś plan aby odpuszczać ligę i poświęcić sezon na ligę europejską?

2

@blakkudium United, Tottenham, Leicester, Everton.. jeszcze niedawno spokojnie góra tabeli, a w tym sezonie dramat.

2

@blakkudium Każdy się śmieje ale teraz pomyślcie jak słabe były pozostałe drużyny w Lidze Europy, że ten Tottenham zagra w LM.

Moim zdaniem jest też to "wina" UEFY bo dzięki spadkom z LM poziom LE w fazie pucharowej był wyższy.

1

@arasz1819 Można się czuć staro mówiąc o nie tak dawnych pozycjach Kogutków i Diabełków.Jeszcze troszkę i będą wspominane jak w Polsce Górnik i Widzew jak to grały za lat 70 i 90 XX wieku xd

0

@Stinger_ Fakt. Ogólnie mogli zostawić spadkowiczów z LM i LE. Spokojnie mogliby to jakoś ogarnąć.

@arasz1819 Leicester nie tak dawno wygrywało FA Cup też.

@FcPortoFan1999 No i git. Może skończy się olewanie tych rozgrywek przez niektóre ekipy.

1

@blakkudium Porto mogłoby w następnym sezonie odpuścić ligę Portugalską i wypaść po raz pierwszy od 1975 roku z Top3 i wygrać ligę europejską.

1

@blakkudium trzeba zapisać, będzie się to wnukom pokazywać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?