- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1365 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1365 Culés
0
Lewemu zostało 15 bramek do osiągniecia kolejnej i chyba ostatniej już granicy 100 bramek w jego karierze - tym razem dla Reprezentacji Polski.
Będzie ciężko, ale trzymam kciuki.
To będzie piękne wydarzenie jeśli mu się uda :)
3
@Kapitan hawk Jeszcze 100 bramek w La Liga :]
3
@Kapitan hawk Trzeba Sołzę wrócić, bo ostatnio u niego tylko regularnie strzelał i tylko wtedy dało się jeszcze te kadrę oglądać.
2
@Kapitan hawk @Danny Gaucho Lewy nie ustrzeli tej setki w reprezentacji, na pewno nie z Probierzem. To juz kolejny raz kiedy odpuszcza zgrupowanie, chyba nie ma chemii pomiedzy nimi i gra Roberta za za Probierza wygląda bardzo mizernie.
2
@Danny Gaucho 69 bramek ma w tym momencie w La Liga. Brakuje 31.
Wydaje się możliwe aczkolwiek jeden sezon to będzie raczej za mało w tym wieku i tym bardziej po obecnym sezonie kiedy zdawało się, że 30 strzeli lekko ale ostatecznie zatrzymał się na 27.
Mimo wszystko wydaje się to bardziej realne niż 100 bramek w reprezentacji.
1
@Stinger_ @Lanosss Repka raczej odpada, ale i tak strzelić ponad 80 goli w tym pierd.. reprezentacji jest wyczynem ^^
0
@Danny Gaucho Ile ma teraz?
Wydaję mi się, że nie da rady, pewnie z 30 mu brakuję.
1
@Danny Gaucho Oczywiście ale dalej uważam, że z lepszym selekcjonerem spokojne Robert Lewandowski mógłby strzelić 100 bramek tym bardziej, że mamy grupę eliminacji MŚ do poprawy statystyk ale z Probierzem to jest walka o przetrwanie, a nie nabijanie bramek.
Za Adama Nawałki Robert świetnie wykorzystywał takie mecze eliminacyjne.
0
@Stinger_ No w tym sezonie to szedł jak burza i klasycznie się zaciął w nowy roku. Przecież start miał bodajże najlepszy w historii klubu i prognozy pokazywały, że jeśli utrzyma regularność to pobiję 50 bramek Messiego hehe
A tutaj ,,tylko,, 27. No zobaczymy co jeszcze Robercik jest w stanie wykrzesać.
Osobiście to bym wolał, aby do grudnia grał piach, a w styczniu, czy lutym wchodził w szczyt formy i dał coś ekstra w końcu w LM w kluczowych momentach.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Te prognozy trzeba jednak brać z przymrużeniem oka ale jednak te 30 bramek wydawało się luźno do strzelenia. Kontuzja też nie pomogła, a myślę że gdyby nie ona to także jego szanse by wzrosły.