La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

1

Z pewnością Marek aka asystent Flicka odejdzie z klubu :D chyba jak mu sie kontrakt skończy.

0

@Lucyffffer1922 ale przynajmniej przez ten czas atmosfere rozwali

0

@ranger3120 niestety tak bedzie. Jednak to Flick ustala skład i wątpię żeby nie dał mu 1

konto usunięte

0

@Lucyffffer1922 Znając Flicka, to wątpię, żeby dał pierwszy skład Markowi.

0

@tristan87 dla mnie to zależy od formy. Jak Marek wroci do dobrej dyspozycji to bedzie bronił. Tylko kiedy on byl ostatnio w tej dobrej dyspozycji. Barcelona zawsze ma przeciętnych bramkarzy. Courtua białym wyciągał LM sam praktycznie.

konto usunięte

0

@Lucyffffer1922 Był w wybitniej w formie w pierwszym sezonie Xaviego, jeśli chodzi o ligę. I raczej się do niej nie zbliży po tych operacjach. Podziękować i pożegnać.

0

@tristan87 ja tez jestem za tym że to jest idealny moment zeby sie pożegnać. Jednak nie wierzę w to że tak się stanie. Taka oferta od arabów za jakieś pieniążki to by było marzenie. Jednak wątpię w to że odejdzie

konto usunięte

0

@Lucyffffer1922 W Arabię nie wierzę, ale powrót do Niemiec jest realny.

0

@tristan87 pożyjemy, zobaczymy i wtedy będziemy mądrzejsi. Ja nie wierzę w ten transfer aż nie zobacze że leci samolotem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?