La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1071 Culés

0

Prawda jest taka, że Trzaskowski nie miał szans wygrać. Jest tak ogromna polaryzacja. Jeśli ludzie teraz piszą o przegranych wyborach przez Tuska, bo powołał się Muranskiego wśród wielu innych dowodów, albo posłanka z Partii zawiozła składniki na rosół i się tym pochwaliła to po prostu Trzaskowski nie miał szans tego wygrać. Po drugiej stronie jest okradnięcie mieszkania starszego człowieka, okradanie państwa przez użytkowanie pokoi, bez płacenia za nie, branie udział w ustawkach kibolskich, zażywanie używek na wizji. Skoro dla ludzi głosujących na Nawrockiego nie są to powody do nieglosowania na niego, to Trzaskowski nie miał szans od początku. Jak widać Polska to wciąż kraj gangsterstwa, kibolstwa, kombinatorstwa skoro ludzie wybrali dokładnie taki profil prezydenta.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?