La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

6

Ale bomba!!!
Mamy to! Neymar!! Neymar!! Neymar skandują kibice!! ale nie ci w Barcelonie:)

Nasz przyszły lewoskrzydłowy, nie zostanie naszym lewoskrzydłowym. Jak się okazuje, Santos nie chce przedłużyć wygasającego 30 czerwca kontraktu z Brazolem. O zgrozo!:)
Zaskoczeni? Ja nie:)

A teraz bez żartów. Chrapkę na Neymara ma Flamengo i ich trener - były lewy obrońca Atletico Filipe Luis. Dziwny ruch, chyba bardziej medialny niż mający na celu wzmocnić kadrę. Flamengo radzi sobie bardzo dobrze w tym sezonie. Transfer jest na ostatniej prostej i jak się tak stanie to obejrzymy Neya na KMŚ:)
Flamengo gra w grupie z Chelsea, LA FC i Tunisem.

0

@escarabajo gdzie Ty to wynalazles? taka karuzela z Neyem, ze ostatnio byla mowa o przedluzeniu kontraktu z Santosem do konca sezonu brazylianskiego

0

0

@escarabajo umknelo mi to gdzies widocznie, totalnie ruch bezsensu. Za tydzien ostatni mecz Santosu, w czerwcu. Ney nie zagra ze wzgledu na czerwien w ostatnim meczu. Jakos nie wierze, ze tak to sie zakonczy, ale pozostaje nam obserwowac tą sage

0

@Lanosss Ale z której strony ten ruch jest bez sensu?
Ney nie ma szans na angaż w Barcelonie i sądzę, że generalnie ma malutkie szansę na angaż w liczącej się europejskiej drużynie. Najlepszą kadrowo ekipą w chwili obecnej w Brazylii jest Palmeiras, ale ci na pewno nie potrzebują Neya. Flamengo gra nadzwyczaj dobrze, a zwłaszcza Giorgian de Arrascaeta, który notuje fantastyczny początek sezonu. Myślę, że nie utrzyma formy, a kadro wyglądają słabiej niż Palmeiras.
Do puenty - Flamengo gra na kilku frontach i na wszystkich chcą i będą się liczyć. Neymar na początku sezonu pokazał, że pamięta jak się gra i asystuje na poziomie ligi brazylijskiej - Flamengo do bardzo dobry ruch. Tyle ode mnie. Sorry za spam:)

0

@escarabajo w Santosie po prostu nie ma az takiej presji jak we Flamengo i jak Santos dal mu szanse na powrot do formy to moglby pomoc im w utrzymaniu sie w lidze

0

@Lanosss utrzymają się i bez niego:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?