La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 770 Culés

1

Tak patrzę na tabelę eliminacji MŚ 2026 strefy CONMEBOL i co widzę?

Po 15 meczach czyli na 3 kolejki przed końcem Argentyna ma 10 punktów przewagi nad drugim zespołem, a więc nie tylko awans na Mundial ale i zwycięstwo w całych eliminacjach.

Jednak najbardziej w oczy rzuca się klasyfikacja strzelców i liderzy - Leo Messi i Luis Diaz z ledwo 6 bramkami po 15 kolejkach.
Bardzo słaby wynik w Ameryce Południowej jeśli chodzi o strzelców, a napastników nie mają tam słabych choć oczywiście jest różnica pomiędzy obecnymi czasami, a wcześniejszymi eliminacjami.
Wystarczy popatrzeć, że brakuje takich jak Suarez, Cavani, Falcao, Aguero, Higuain (choć oni akurat zastępstwo mają), Neymar czy choćby Gabriel Jesus i efekty od razu widoczne.
Leo Messi także już wiekowy i nie gra wszystkich meczów tym bardziej w całym czasie.

0

@Stinger_ Przez to, że powiększyli liczbę drużyn na Mundialu to tamte eliminacje są łatwe bo wchodzi aż 6 drużyn a 7 gra baraże. Pamiętam jak wchodziły 4 a 5 musiała grać w barażach. Wtedy naprawdę nie był to spacerek.

0

@Kubsoleon Poziom eliminacji oczywiście spadł i to bardzo poprzez powiększenie MŚ ale to dalej nie zmienia tego, że Argentyna rozwaliła całą konkurencję, a wynik strzelecki w klasyfikacji strzelców jest dosyć słaby.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?