La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

3

Myślę że za dużo ludzi w tej sytuacji staje stanowczo po jednej ze stron.

Ja Lewandowskiego od dawna nie lubię bo jest osobą toksyczną i nie chodzi o żaden profesjonalizm który bez wątpienia ma.
Wiecznie ma do kogoś pretensje,ego wywalone w kosmos, zachowania boiskowe to potwierdzają. Zawsze widzi problem w kimś a nie w sobie. Nie zawsze dawał sam piłkarsko rady a później wychodził i gadał w wywiadach o kimś a nie o sobie.
Już nie mówiąc że sobie wybiera trenerów.
Mamy trenerów jakich mamy,czyli beznadziejnych ale zawodnik nie ma prawa go podważać publicznie.
Żaden zawodnik nie jest ważniejszy od drużyny.

Probierz nie nadaje się na trenera a Kulesza na prezesa, to kółeczko wzajemnej adoracji gdzie każdy sobie rękę myje.
Cały PZPN jest obrzydliwy i działa tragicznie.

Polska jest reprezentacją całkowicie słabą drużyną i bez perspektyw.
Tu nie ma jednego winnego. Tu potrzebny jest twardy reset i wywalenie większości ludzi związanych z tym środowiskiem.

Rozumiem ruch z odebraniem opaski ale w sposób w jaki to zrobiono budzi spore wątpliwości.
Już nie mówią że tą opaskę dostała osoba która tak samo się nie nadaje na kapitana na Lewandowski.
Zieliński sekundę przed wywiadem śmieje i ma bekę po tragicznym meczu a gdy zorientował się że wywiad na żywo już leci to zrobił poważną minę,to on prawdopodobnie prosił Argentynę by więcej nie strzelała, to on po wpier... Robił sobie fotki.
Z deszczu pod rynnę.

Polska piłka to kabaret i wszyscy są obłudni i zakłamani.


3

@Roobo Dlatego Polska piłka w tym wszystkim jest tak wybitna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?