La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2085 Culés

1

Po gdybajmy trochę.
Wygrywamy dziś z Finlandią dosyć pewnie np 2:0
Probierz zostaje, kończy eliminacje i mamy awans do MŚ.
Pytanie co wtedy?
Lewy nie jedzie?
No nie oszukujmy się to ostatnia impreza międzynarodowa na której może zagrać.
Mam wrażenie że Lewy tego nie bierze pod uwagę a na MŚ na pewno chciałby zagrać, zagrał all in i moim zdaniem może się przeliczyć i to mocno bo mimo że Polska jest tragiczna to awans jest możliwy.
I co wtedy próbuje zagadać z Probierzem i się z nim przeprosić?
Trochę komicznie by to wyglądało.

9

@Roobo Wtedy Lewy po prostu nie jedzie na mundial.Podjął taką decyzję a nie inną.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Roobo Myślę że Robert Lewandowski nie jest idiotą i wie, że z tej grupy można zrobić co najmniej baraże, a tam poszczęści się w losowaniu i można awansować na Mundial.

Z Walią też mieliśmy nie mieć szans, a się udało.
Moim zdaniem awans na MŚ przy odrobinie szczęścia nie jest jakimś nierealnym wydarzeniem nawet bez Lewego i Robert o tym wie i podejmując tą decyzję musiał się liczyć z tym, że na ewentualny Mundial w tej sytuacji nie pojedzie i nie dlatego że Probierz go nie weźmie ale dlatego że sam zrezygnował z gry dla reprezentacji pod jego wodzą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?