La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

17

1. Afera premiowa, gdzie podczas słabego pod względem gry mundialu w trakcie zawodnicy już zaczęli rozdzielać między sobą premię za uj wie co. Nie od pomyślenia w normalnej, średniej, ale profesjonalnej reprezentacji świata.

2. Prezes disco-polo, nie ogarniający totalnie nic. Nie od pomyślenia w normalnej, średniej, ale profesjonalnej reprezentacji świata.

3. Afera z opaską kapitańską, gdzie największa legenda polskiej piłki ma spinę z prezesem i trenerem, który obraża się na wszystko jeśli jest jakkolwiek krytykowany. Nie od pomyślenia w normalnej, średniej, ale profesjonalnej reprezentacji świata.

4. Zawodnicy przyznają się, że walili wódę na zgrupowaniu, dają wywiady, że w sumie to ciężko będzie się skupić na meczu, bo zaraz urlop, a inny zawodnik proponuje jednemu z najlepszych napastników w historii całej piłki, że w sumie to może dobrze jakby poudawał kontuzje. Nie od pomyślenia w normalnej, średniej, ale profesjonalnej reprezentacji świata.

5. Ogólne spiny, zazwyczaj totalnie wy***ane na wyniki, "no trudno, wyciągniemy wnioski, jeszcze jakieś pytania, bo spiedzielam na urlop" i tego typu klimat.

I wiele więcej...

Naprawdę, zadziwia mnie to ile osób potrafi nadal wspierać tych AMATORÓW. Ja już wysiadłem dawno temu. Dla mnie to już jest mem. Może wsiądę ponownie jeśli ta reprezentacja zacznie mnie jako kibica traktować poważnie.

1

@macio_944 ogólnie Boniek ideałem nie jest, ale przy tym co dostajemy to wzór profesjonalizmu i świetny prezes xD

1

@macio_944 AD1. Premie o które się pokłócili i część ze sobą nie rozmawiała przed meczem 1/8 z Francją warto dodać xd

1

@macio_944 dajmy im spokój, oni już myślami są na wakacjach

1

@macio_944 Ja już pod koniec kadencji Smudy wysiadłem z tego pociagu i od tamtego momentu mam ich gdzieś.
Wiedziałem co się święci.
Fundamenty budowania piłki w Polsce u nas nie działały i nadal nie działają

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?