- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1392 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1392 Culés
8
Gościa nie powinno być w tym turnieju bo rozgrywki MLS wygrała inna drużyna ale wiadomo jak to w mafijnych organizacjach pieniądz musi się zgadzać
0
@Bastek1987 Jednak wygrali rundę zasadniczą, więc całkiem z dupy tam nie są.
3
@Bastek1987 Leków nie brałeś ten gość to najlepszy piłkarz w historii
0
@Skila_nie_kupisz A co ma jedno do drugiego? To w końcu mają być KLUBOWE mistrzostwa a nie mistrzostwa indywidualności.
0
@Skila_nie_kupisz no i co z tego że to najlepszy piłkarz wszechczasów. Jego i jego drużyny nie powinno tam być bo dostali się tam kosztem mistrza MLS. I to że Ty zażywasz jakieś barbiturany czy opiaty nie znaczy że każdy użytkownik tego serwisu coś bierze. Napisałem wyraźnie. Gościa nie powinno tam być bo Miami nie wygrało ligi i przeszli kosztem mistrza MLS
3
@Bastek1987 Dobra nie płacz Messi będzie grał na tym turnieju a ty możesz jedynie ponarzekać w komentarzu
6
@Bastek1987 W prawdzie Inter skończył na 1 miejscu, jeżeli chodzi o tabele.
4
@Barca-Messi10 Dlatego są tam oni jako zwycięzcy sezonu regularnego i Los Angeles jako zwycięzcy Play off
3
@Barca-Messi10 Dokladnie Messi wygrał lige a gość coś sobie ubzdurał chyba pomylił mu się Messi z Cr7 bo on faktycznie nic z al nasar nie wygrał
1
@Skila_nie_kupisz co z tego xdd to nie zmienia faktu że nie powinien znaleźć się tam
3
@Bastek1987 W MLSie masz 2 mistrzostwa.
Supporters Shield za wygranie seznou zasadniczego.
MLSCup za wygranie plaoyffów.
Co byśmy nie wybrali mlscup, ssh,ranking albo turniej mistrzostw z ostatnich lat to zawsze będzie kontrowersyjnie. Jedni będą mówić, że ważniejsza aktualna forma przed turniejem, inni o cenieniu bardziej playofów przez Amerykanów. Jeszcze ktoś inny da pomysł wystawiania na slot gospodzara najbardziej punktującego przez ostatnie lata albo zrobić turniej mistrzów z ostatnich 4 lat. Jaką konfiguracje nie wybierzesz to i tak będzie sprawiedliwsza od gospodarza MŚ repr, bo tam drużyna dostaje się przez wygranie plebiscytu przez związek krajowy.
Czy powinien ktoś być na turnieju i za wygranie jakich rozgrywek decyduje fifa a nie user z fcbarca com.
0
@Adran360 za wygrywanie danych rozgrywek decyduję forma danego zespołu, umiejętności zawodników a także wiele innych czynników a nie FIFA. No chyba że coś się zmieniło i już w strukturach mafijnej organizacji wiedzą kto wygra ten turniej. Aż dziwne że artykuł o piłkarzu wszechczasów ma tylko tyle komentarzy. Niepojęte na tej stronie
2
@Bastek1987 Chodziło mi o kryterium dostania się na turniej.
1
@Adran360 zwracam honor
0
@mesqueundumb Skacz Messi wygrał ligę i tam gra