- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1183 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1183 Culés
0
W ogóle ostatnio zauważyłem, że to nie dziennikarze robią często taki szum transferowy, a konta fanowskie które przekazują dalej te informacje np. BarcaUniversal, BarcaManagning, BarcaInfo itp. Dziennikarz powtórzy jakoś informację, a wystarczy dać strzałeczkę zieloną, czerwone koło, "OHO" albo wpisać tier1 i od razu to się nosi i robi duży szum. Nie wiem jak inni, ale ja bezpośrednio od dziennikarzy nie dowiaduje się nowych informacji, a właśnie od takich kont.
3
@Pedri16Future Ja w ogóle nie biorę sobie do serca tego co piszą media bo oni w sezonie ogórkowym muszą cały czas pracować i coś pisać, dlatego robią sztuczny szum i wymyślają jakąś historię, żeby za kilka godzin ją zdementować i grać na emocjach. Wiem jak działa ten zawód. A co do kont powielających te informacje to ich priorytetem są wyłącznie zasięgi i wyświetlenia dla budowania własnej popularności w social mediach. Tam prawda i rzetelne informacje odgrywają drugorzędne znaczenie.
0
@MesQueUnClub_87 nie wsadzałbym wszystkich do jednego wora. Część może mieć jako cel podawanie rzetelnych informacji, cześć są nastawieni wyłącznie na zasięgi. Moim zdaniem trzeba patrzeć na tych najbardziej rzetelnych np. Romano, Pletterberg, DiMarzio, Moretto albo BenAyad. Są też tacy co specjalnie podają informację bardzo pozytywną, ale nie zgodną z rzeczywistością. Z tych informacji możemy dowiedzieć się, że Nico traktuje nas priorytetowo, ale wciąż daleko do transferu. Tutaj raczej wszyscy się nie mylą.
0
@Pedri16Future Być może. Nie czuję się obiektywny bo dla mnie dziennikarstwo to obecnie zgniły zawód i od jakiegoś czasu zaczął mnie brzydzić. Kiedyś takie nastawienie miałem wyłącznie do Paparazzi, dzisiaj do całego środowiska.
0
@MesQueUnClub_87 rok temu miałem podobne podejście. Ostatnio trochę zrozumiałem, że oni działają zgodnie z oczekiwaniami ludzi, ludzie chcą aby coś się działo i gdyby nie to, to nie śledzili ich. Trochę większy dystans do tego złapałem.
1
@Pedri16Future Rozumiem ich motywy, ale uważam jednocześnie, że nie wszyscy mają takie oczekiwania i ja właśnie jestem w tej grupie, którą odpycha taka forma rozrywki. Moja wizja dziennikarstwa to misja nieustannego dociekania prawdy i dzielenia się nią ze światem. Kiedyś myślałem, że tym kieruje się student dziennikarstwa. Wymyślanie bajeczek na potrzeby komercyjne nie zawiera się w tej definicji imo.