La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 996 Culés

0

Dziś ruszają losowania odnosnie polskich druzyn w Europie. Lech Poznań musi przejść 3 przeszkody przed wymarzoną ligą mistrzów. Dziś losowanie dla ekipy z Warszawy. Co przyniesie los? Jakie szanse mają polskie kluby w Europie?

1

@Lucyffffer1922 Lech ma raczej niewielkie szanse na LM.Legia, 2/3 runda ligi europejskiej i spadek do LKE.Raków-kłopotliwe może być granie po roku przerwy od pucharów.Jaga-spora przebudowa i duże zmiany.Może by tak 3/4 drużyny w fazie ligowej LKE?

0

@FcPortoFan1999 nie chce LKE!! Lech ma 3 drużyny do ligi mistrzów. Czemu miałoby sie nie udać? Polskie kluby paradoksalnie lepiej grają z silniejszymi drużynami czy to Lech z City, Villarreal czy Juve czy Legia z Anglią. Lech zawsze daje dupy ze slabiakami typu Sparta Trnava. Nie wiem czy Raków bedzie z Papszunem czy pójdzie do repki a Jaga wyprzedana. Myślę że 2 kluby zagrają w Europie

0

@Lucyffffer1922 Nawet ewentualny ćwierćfinał LKE Ciebie nie zadowoli?

0

@FcPortoFan1999 zadowoli mnie tylko liga mistrzow i mecze z Barceloną czy realem

0

@Lucyffffer1922 Ale przez te eliminacje będzie bardzo ciężko się przebić.Od 3 rundy to już będzie po prostu stromo a rywale tylko silni i silniejsi.

0

@FcPortoFan1999 jak sie chce grać w lidze mistrzow to z tymi rywalami trzeba sobie radzić. To nie są jakies wielkie kluby

0

@Lucyffffer1922 Mimo wszystko silniejsze od Lecha.

0

@FcPortoFan1999 nie uważam zeby to były zespoły silniejsze od Lecha

https://zapodaj.net/plik-sxp1MF7xnR

Oczywiście dużo zależy od szczęścia w losowaniu ale spokojnie polskie zespoły. Nie tylko Lech. Powinny co roku meldować sie w lidze mistrzow a nie raz na 20 lat


Mocne ekipy nie walczą w eliminacjach. Każdego mozna pokonać. Walczyć, biegać, zapierd...

0

@Lucyffffer1922 Tylko Ty mówisz o drugiej rundzie i tutaj Lech ma obowiązek przejść dalej ale 3 runda to już mocniejsi rywale i Poznań rozstawiony już nie będzie.Może być taka np. Kopenhaga czy Crvena Zvezda.

0

@FcPortoFan1999 nie uważam zeby to były jakies ekipy nie do przejścia. Jakiś Tottenham to juz ekipa której można sie obawiać ale tez mimo wszystko jest szansa przejść takich. Pamiętam jak skazywali Lecha na pożarcie w grupie z Juve, City a wyszliśmy z niej. Tak jak mówię wolę grac z lepszymi niz z ogórkami bo wtedy lepiej idzie


Bardziej sie obawiam pierwszych meczy niz dalszej rywalizacji

0

@Lucyffffer1922 Bo jest też kłopot taki że Lech będzie musiał po ponad roku przerwy nauczyć się gry co 3 dni.To może być kłopotliwe.W tych sezonach pomistrzowskich to Lechowi zwykle dość szybko uciekała Ekstraklasa przez dobre europuchary.

0

@FcPortoFan1999 jestem gotowy poświęcić seozn i wygrać np. Puchar polski ale grac w lidze mistrzów. Tam leżą pieniądze na rozwój klubu

0

@Lucyffffer1922 Puchar Polski to nic prostego do wygrania dla Lecha.

0

@FcPortoFan1999 nic nie jest łatwe do wygrania. Dla dobrego sezonu w lidze mistrzow moge poświęcić przyszły rok bez pucharów

0

@Lucyffffer1922 Puchar w szczególności dla Lecha.Czyli wszystko stawiasz na LM?

0

@FcPortoFan1999 w tym roku dla mnie tylko liga mistrzow sie liczy. Tam jest piniądz :)

0

@Lucyffffer1922 Ale z drugiej strony inne rozgrywki nie mogą sobie gdzieś uciec w rundzie jesiennej xd

0

@FcPortoFan1999 tak ale idą Twoim tokiem myślenia to juz w tej rundzie możemy trafić na Pafos czy Rijeka i co juz teraz mamy dostać oklep? :) dla mnie brak awansu do ligi mistrzow bedzie kompromitacją

0

@Lucyffffer1922 Pafos czy Rijeka są dość silne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?