La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 715 Culés

1

Lech daje 1,5 mln euro za pieńko z zagłębia. Dobry on jest? Jakoś nie widziałem jego żadnego meczu bo zaglebia nie oglądam.

@FcPortoFan1999

0

@Lucyffffer1922 Ma duży potencjał i umięjetności lecz nie zawsze to pokazuje na boisku.Ttroche chimeryczny ale ogólnie jeden z lepszych pomocników młodego pokolenia w extraklasie. Z drugiej strony nie za bardzo z kim ma w tym Zagłebiu grać by ten potencjał sie uwolnił na 100%. Myślę że w Lechu miałby okazję pokazać max swojego talentu.

0

@Lucyffffer1922 Z tymi transferami z Zagłębia to trzeba uważać.

0

@FcPortoFan1999 motor Lubin sie śmieje teraz :)

0

@Lucyffffer1922 Lublin zawsze się śmieje z Lubina i na odwrót.Co do transferów z Zagłębia...Kacper Chodyna z Legii chociażby..

0

@FcPortoFan1999 jak dla mnie chodyna fajnie chodził jak dostawał szanse na początku a trener go spali

Co do motoru to chodziło mi o ten transfwr jakiegoś obrońcy co miedziowi pogonili go a teraz ma isc do Chelsea za 11 mln. Czytałem cos tam na ten temat ale nie pamiętam dokladnie

0

@Lucyffffer1922 Słyszałem że miał iść do Chelsea za kwotę rekordową a więc taką.Chodyna, to im dłużej w Legii tym gorzej i gorzej..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?