La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 845 Culés

7

Czyli wniosek jest prosty Botofago wygrałoby ligę mistrzow jakby grali w europie :)

0

@Lucyffffer1922 a Inter Miami walczyłby o Mistrzostwo Portugalii @FcPortoFan1999

0

@mekston Nie walczyłby o mistrzostwo Portugalii.Jeśli już to o 3 miejsce.

0

@FcPortoFan1999 walczylby bo wygrali z Porto, wiec 3 pewne i walka o majstra

0

@mekston 3 miejsce pewne ale...Lizbona jest tak troszkę ze 3 razy lepsza.

0

@FcPortoFan1999 jedna Lizbona nie dala rady na Boca - uratowali remis co akurat moze dac im awans ale wciaz

0

@mekston Co mnie to obchodzi? Ja nie śledzę ich wyników.

0

@FcPortoFan1999 widzisz a tu bylo 2-2 z Boca

0

@mekston A Ja pytałem o ich wynik?

0

@FcPortoFan1999 nie wiem ale rozmawiamy o mistrzostwie Portugalii wiec tutaj wchodza takie tematy

0

@mekston O mistrzostwie Portugalii a nie o Orzełkach.

0

@FcPortoFan1999 ale to w kontekscie majstra to jedni z kandydatow

0

@mekston Inter M. pewnie by zajął 3 miejsce w tej lidze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?