La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

14

Kolejny, który niezależnie od prezentowanego poziomu gdy już dostawał szczątkowe szanse grania, był później znów przyspawywany do ławki..
Niech ucieka gdziekolwiek i gra, bo szkoda żeby mu Flick karierę marnował.

0

@4Fabregas4 marnowanie kariery to troche za mocno powiedziane

0

@lajcior
A jak inaczej nazwać notoryczne sadzanie na ławce gracza, który prawie za każdym razem gdy już od święta pojawiał się na boisku pokazywał się z dobrej strony?
Rozwijanie potencjału to to nie było..

0

@4Fabregas4 marnowanie kariery [trenując przy doświadczonym trenerze i doświadczonych kolegach] to to nie jest ale rozumiem o co Ci chodzi, minuty daja pewność siebie. Niech mu się powodzi może jeszcze wróci i udowodni coś

0

@lajcior
Tzn. jakby tak całe życie trenował przy doświadczonym trenerze i kolegach to by miał super karierę?

0

@4Fabregas4 nie chodzi mi o całe życie ale więcej jesteś w stanie wyciągnąć w młodym wieku od doświadczonej starszyzny w topowym klubie niz grajac w miernym sredniaku z piekarzami, o to mi chodzi

0

@lajcior
W tym wieku trzeba przede wszystkim grać żeby się rozwijać, oczywiście nie mówię tu o grze na poziomie amatorskim, ale zdecydowanie lepiej grać drużynie walczącej o utrzymanie w La Liga niż siedzieć na ławce zwycięzcy ligi.

0

@4Fabregas4 a to już zależy od ambicji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?