La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1530 Culés

3

Trzeba przyznać, że ładne mieliśmy lato w tym roku...
:D

2

@Kapitan hawk ładne, ale krótkie :)

8

@Kapitan hawk a to dziś jest zła pogoda? 24 w cieniu ma być. Jak dla mnie normalne lato. Wczoraj to była jakaś abstrakcja. Oby już nie było takich dni

1

@Bykunn wczoraj było lato, dzisiaj to jedynie późniejsza wiosna ;)

1

@Bykunn Taka sama abstrakcja jak -15 w zimę. Gdy byliśmy dziećmi również były takie lata i zimy, a mam wrażenie, że u niektórych zdziwienie jakby to były jakieś nowe "anomalia".

1

@MesQueUnClub_87 ja wlasnie wiecej takich wakacji pamietam za dzieciaka jak terazniejsze. Wiecej bawilo sie na dworze w deszczu i jakis okropnych upalow nie bylo :D

0

@Kai0 Zależy z jakiego rocznika jesteś. Ja swoje dzieciństwo miałem w latach 1995-2004 i w takie temperatury jak 35 stopni to grałem w piłkę bez koszulki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?