- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1646 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1646 Culés
0
Jeżeli to jest prawda, to lekki szok, bo byl grany Bayern i Barca. Rozumiem że chcial przejsc tylko i wylącznie do Barcelony, ale jak to nie wypalilo to niby podpisal aż na 10lat?
Wniosek chyba jest taki, że wszystko co wyczytaliśmy o Nico przez 2 msc to byly siki dziennikarskie, grzanie tematu i kliki - korporacje znowu wygraly z kibicami.
Zakladam że odbylo sie jedno spotkanie, pogadali, nie pasowalo, to poszedl do domu i tam zostanie.
Dla tych co się śmieją z Nico, że zostaje w Athletic to może na chwilę wyjdźcie z Football Managera i pomyślcie ile to odwagi, dumy i szacunku trzeba mieć, żeby wykonać taki ruch.
Baskonia dala wszystko rodzinie Williamsów - oni nie okazali się inżynierami/migrantami/brudasami, tylko oddają swoją duszę, żeby reprezentować swój nowy dom.
Tutaj należy się honor i szacunek dla Nico, a nie śmiechy.
A my teraz suniemy po kolejne ploteczki Luizów, Conceicaosów i Cancelo :D
1
@[Oli] ...ile to odwagi, dumy i szacunku trzeba mieć, żeby wykonać taki ruch.... albo strachu, że w dużym klubie przepadnie, mental przegrywa
0
@[Oli] no odwagi to trzeba mieć co niemiara, żeby zrobić tego typu zagrywkę na wyciągnięcie kasy od klubu, który jemu i jego rodzinie dał wszystko ;)
0
@SeWo77 Athletic to nie jest klub, z którego ot tak odchodzisz, po prostu. Oni tam są takimi nacjonalistami, że glowa mala.
0
@[Oli] niby wszystko fajnie ale piłka nożna od dzisiejszych czasach to nie są takie słodkie sentencje jak wierność klubowi czy cokolwiek takiego dostał dobrą kasę za podpisanie ale karierę to on sobie wcale nie zabezpieczył jego brat też miał duży potencjał i co został na poziomie średniaka takich piłkarzy można wymieniać wielu
0
@[Oli] szczerze? Dla mnie to marketing kasowy agenta :) wzbudzić zainteresowanie, i bach kasa będzie gruba grana. Sam Romano nienraz mówił, ze agenci puszczają fake newsy dla zarobku :) więc to nie miłość a kasa.