La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1204 Culés

10

Moja propozycja: Rashford + Dumfries, i Grimaldo JEŚLI byłoby nas stać.
Diaza nam nie oddadzą po śmierci Joty, już wcześniej rozmawiać nie chcieli. Innych opcji w zasięgu nie widzę chyba że zaskoczą

0

@BORO_12 grimaldo jest wazniejszy niz glupiefryty, bo na po moze grac eryczek i goacik, a na lo balde i zepsuty aston martin, ktory co prawda umie wrzucic, ale bronic to niezbyt

0

@BORO_12 a Lookman?

1

@Goralkov Kounde i Eric to nie wahadła więc bez Dumfriesa nie zmienimy formacji. Grimaldo byłby do rotacji z Balde i okazjonalnie mogliby grać razem. Dumfries daje opcje upgradu systemu i nie potrzebne by były klasyczne skrzydła i moglibyśmy bardziej wykorzystać potencjał kadry

@Messibestplayerintheworld wogóle się nim nie interesujemy a Atletico się czai na niego

0

@BORO_12 Dumfries miałby się kisić na ławce czy Kounde? Bo nie widzę, że ktokolwiek z tej dwójki się godzi z taką rolą.

0

@Kubsoleon przeczytałeś co napisałem?

0

@BORO_12 No przeczytałem i co z tego. Gramy 4-2-3-1, które daje efekty i ty wiesz lepiej niż Flick, że lepiej zmienić system xd

0

@Kubsoleon taki zamysł był już z Frimpongiem kiedy Flick przychodził a teraz nie bez powodu się interesowali Dumfriesem, gość nie gra na PO więc napewno nie był rozpatrywany jako backup dla Kounde

0

@BORO_12 Ściemy dziennikarskie.

0

@BORO_12 Nie zapomnij wysłać maila do Flicka z informacją o alternatywnej formacji z wahadłowymi xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?