- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1040 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
24
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1040 Culés
1
Nieudolne szwagry znów w akcji
0
@Barca_Big_Moment Barca nieudolna, Bayern nieudolny, a Nico tak bardzo chciał odejść się rozwijać sportowo. No nic. Musi się rekordową pensją w Bilbao zadowolić na kolejną dekadę.
1
@Barca_Big_Moment Idź i zrób to lepiej !
1
@Sebolinho Czy ja jestem odpowiedzialny za choas w klubie? Nikt tutaj nie chce przyjść bo są kłopoty finansowe i nikt nie będzie ryzykować sezonu na trybunach bez rejestracji. Kto do tego doprowadził powinien odejść i ponieść konsekwencje, a burdel sprzątać będzie kolejna ekipa.
1
@Barca_Big_Moment nie no co Ty tu chorągiewy Ci powiedzą że powinien przyjść i siedzieć na trybunach. Klub go oszukiwał jawnie... z jednej strony mówili mu chodź śmiał na 120% będziesz zarejestrowany po czym jak powiedział "będę? to dajcie klauzulę odejścia jakby się nie udało, co wam szkodzi i tak bedzie martwa bo mówicie że się uda na 100%" gość zrobił im pokerowe "sprawdzam" i okazało się że go okłamywali... co by nie mówić jego agent ich ograł i to zdrowo...
0
@Barca_Big_Moment To on się pierwszy zgłosił, szwagry by się skompromitowały nie zasiadając do rozmów, tutaj nie widzę ich winy.
0
@barceloniak_radom Bo to idealnie pokazuje jakim memem jest Barcelona instytucjonalnie, a jaka przepaść dzieli zarząd baranów od zarządu poważnego klubu ten przykład dobitnie to ukazuje.
1
@Barca_Big_Moment Jakbyś był troche kumaty to byś wiedział, że właśnie nie ma już ludzi którzy są odpowiedzialni za obecną sytuacje finansową, a ekipa Laporty właśnie sprząta i musi się z tym mierzyć
0
@Barca_Big_Moment ile w tym wszystkim wymysłów pismaków z kolorowych gazet?