- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 612 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 612 Culés
0
Jaka jest szansa, żeby Kaczka dziś pomógł Carlosowi dostać się do finału?
@mekston @Popitek12 @barcelonaLM @Barcanajlepszyteam @Encore @Eklerek @Bocheno1 @leo_messi_10 @JimMorrisonFCB @tbas
0
@Barca_Big_Moment cos powinien powalczyc ale Fritz wyglada lepiej niz na pierwsze rundy
Kaczka wyrownal swoj najlepszy wynik na Wimbledonie
0
@mekston Ale trzeba trzymać kciuki za Kaczkę bo byłby zdecydowanie łatwiejszym rywalem w półfinale, a na Fritza to będą tie-breaki pewnie i masa nerwów.
Fritz też wyrównał najlepszy wynik bo w 2022 odpadł po pięciosetowym boju z kontuzjowanym Rafą!
Te dwa centymetry naderwanego mięśnia brzucha odebrały nam marzenia o trzecim Wimbledonie i tym samym 3/4 w drodze po kalendarz.
0
@Barca_Big_Moment Fritz rok temu tez byl w 1/4 ale wylozyl sie na Museta
0
@mekston Przestraszył się półfinału wiadomo z kim. Myślę, że gra Fritza na trawie jest dużo lepsza niż na twardych przeciwko najlepszym graczom bo nie ma takiej dysproporcji w poruszaniu się po korcie.
Zdecydowanie łatwiej trzymać na dystans Amerykanina na twardym korcie bo musi biegać po bokach. Tutaj niby można go ściągać do siatki, ale same umiejętności techniczne ma dużo lepsze niż dwa lata temu.
0
@Barca_Big_Moment Nie ma znaczenia kto wygra. Alcaraz i tak powinien być w finale.
0
@Barcanajlepszyteam Wyjaśnijmy sobie sprawę.
Po pierwsze nie jestem fanbojem Federera, a właśnie to ta grupa fanatyków jest hejterami Novaka.
Po drugie jestem RaFanem, a zanim Rafa zaczął rywalizować z Djoko o dominację w ATP to tę dwójkę łączyła przyjaźń, bardzo szczera i prawdziwa. Byli większymi przyjaciółmi niż kiedykolwiek Rafa był blisko z Rogerem. Jednak rywalizacja ochłodziła relacje co jest zrozumiałe. Po zakończeniu kariery Rafy, Novak zaprosił go do siebie w Monte Carlo.
Po trzecie Alcaraz, którego wspieram jest bardzo bliskim kompanem Novaka mają bromance, który można nazwać przyjaźnią bo nie tylko razem trenują co często się spotykają poza kortami.
Po czwarte Novak jest już GOAT, więc czy wygra szlema czy też nie nic tego nie zmieni bynajmniej w najbliższym czasie.
Po ostatnie nie mam żadnej złej krwi, ani nie czuje negatywnych emocji do Novaka bo już się do niego przyzwyczaiłem. Uważam, że poza kortem jest inteligentnym człowiekiem z własnymi poglądami, które pokazują, że nie jest NPC.
Serio jak wygra Djoko to nie będę zaskoczony, ale dopóki są Sinner i Alcaraz to ma bardzo nikłe szanse. Chyba, że Ci dwaj będą mieć problemy fizyczne co już jednego wczoraj dotknęło.
To samo Shelton, który z tym stylem gry może napsuć sporo krwi obolałemu Sinnerowi.
Amerykanie słynęli z dobrej gry na trawie jak widać wciąż kultywowana jest ta tradycja.
A Novak mógł mieć Cilica w ćwierćfinale jak w 2014/15 to będzie miał kolejnego pushera i znowu będzie się dusił na korcie coś czuję bo Włoch jest świetny w obronie i będzie przedłużał wymiany żeby męczyć Serba.
Widziałeś staty długich akcji Djoko na Alexa?
Tam dwukrotnie więcej wygrał takich długich wymian Dr Minaur, ale nie wierzę że Djokovic tego nie brał pod uwagę że ten mecz będzie mógł tam wyglądać. Przecież Demon to szybszy i zwrotniejszy Med tylko z gorszym serwisem a tacy gracze zawsze byli groźni na bazowego Novaka.
Czy sztab Djokovica nie zauważa, że ma już 38 lat i musi dążyć do skracania gry? Murray odszedł bo podobno nie mogli się porozumieć jak ma wyglądać współpraca bo obaj chcieli mieć decydujący wpływ.
Jeśli Djokovic uważa, że grając na baseline wygra na Sinnera gdziekolwiek albo nawet Alcaraza poza kortami twardymi to powinien jak najszybciej odejść na emeryturę! Bo to nie ma sensu, pewnie oglądał finał RG niech zobaczy czy jest w stanie wytrzymać taką intensywności z głębi kortu?
Może z 2011 lub 2015/16 by wytrzymał, ale to nie ten czas.
A odnośnie jeszcze pań chciałem Cię zagadnąć odpadła Navarro co jest według mnie dobrą wiadomością dla Igi bo jej tenis z głębi kortu mógłby być zagrożeniem dla Igi na trawie a młoda Rosjanka ma dziurę na forehandzie i łatwo ją rozrzucać po korcie bo gra bardzo wysoko, a to dla Igi świetna sprawa.
Navarro gra bardzo płasko i jest mocna w wymianach, na trawie by według mnie mogła Ige zdominować z pola. Ćwierćfinał będzie dużo trudniejszy niż półfinał. Finał jest realny, ale czy Sabalenka znowu zrobi choke po raz trzeci?
Ona ma takie parcie w meczach na Ige, że wychodzi jakby wyposzczona była na tym korcie. Jak Iga chce wygrać to musi liczyć, żeby Amanda ją zrobiła w półfinale bo Białorusinka średnio gra na Amerykanki w szlemach.